Құрастырмалы металл корпус SMART ВРУ 2000х800х450мм IP31 IEK

280 070 ₸
- Бар
- Коды:YKM50-2000-800-450
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
ҚБҚ корпусы SMART 2000х800х450мм қауіпсіздікті, қызмет көрсету ыңғайлылығын қамтамасыз ете отырып, энергетикадағы кешенді шешімдер үшін өте қолайлы.
SMART ҚБҚ металл корпустары енгізу-тарату құрылғыларын, күштік және тарату қалқандарын, сондай-ақ басқару және автоматика қалқандарын өндіруге арналған.
Кернеуі 400 В айнымалы токтың үш фазалы желілерінде жұмыс істеуге арналған.
Артықшылықтары:- Сенімділік және ұзақ мерзімділік: Корпус жоғары сапалы металдан жасалған, бұл механикалық зақымға төзімділікті және пайдалану кезінде ұзақ мерзімділікті қамтамасыз етеді.
- Құрастырмалы-жиналмалы конструкция: Жабдықты монтаждау мен қызмет көрсетуді жеңілдетеді, өйткені корпустың барлық элементтерін құрастыру және бөлшектеу оңай.
- IP31 қорғаныс дәрежесі: Диаметрі 2,5 мм-ден асатын қатты заттардан және тігінен құлаған су тамшыларынан қорғаныс, бұл қоршауды үй ішінде орнатуға жарамды етеді.
- Әмбебаптылық: Конструкция әртүрлі жабдықты орнатуға және ішкі орналасуды нақты тапсырмаларға бейімдеуге мүмкіндік береді.
- Эстетикалық сыртқы түрі: Сапалы ұнтақ жабыны корпусты коррозиядан қорғайды және сыртқы түрін қамтамасыз етеді.
- Стандарттарға сәйкестік: Корпус электр қауіпсіздігі бойынша ресейлік және халықаралық стандарттардың талаптарына толық сәйкес келеді.
- Алынбалы бүйірлік панельдер орнату кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
- Ауыстырылатын есік.
- Жарық сигналдық аппаратураны орнатуға арналған есіктегі профиль.
- Корпустарды блоктарға қосу мүмкіндігі.
- Құжаттарға арналған қалта.
- Фальш-панельдерді орнату мүмкіндігі.
- Аксессуарлардың кең таңдауы, кеңістікті бөліктерге бөлу мүмкіндігі.
- Керек-жарақтарды әртүрлі тереңдікте (20 мм қадам), енде (25 мм қадам) және биіктікте (25 мм қадам) орнату мүмкіндігі.
- Корпустың жетілдірілген конструкциясы жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Электр энергиясын бөлу: Тұрғын үй, әкімшілік, коммерциялық және өндірістік ғимараттарда енгізу-тарату құрылғыларын (ЕБҚ) құрастыру үшін қолданылады.
- Электр жабдықтарын қорғау: Автоматты ажыратқыштарды, релелерді, есептегіштерді, шиналарды және басқа электр жабдықтарын орналастыруды және қорғауды қамтамасыз етеді.
- Телекоммуникациялық жүйелерді монтаждау: Контроллерлер, коммутаторлар және басқа желілік элементтер сияқты төмен токты құрылғыларды орналастыруға бейімделуі мүмкін.
- Инфрақұрылымдық объектілер: ТКШ объектілерінде, кеңсе орталықтарында, ауруханаларда, оқу орындарында және электр энергиясын таратудың сенімді жүйесін қажет ететін басқа ғимараттарда қолданылады.

Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 630 А |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Салмақ | 73,2 келі |
| Есіктің ашылу бұрышы | 120 ° |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 73.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Есіктің ашылу бұрышы | 120 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 280 070 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы Есігі бар жақтау - 1 дана; Артқы қабырға - 1 дана; Стяжка - 4 дана; Шатыр - 1 дана; Құлып - 3 дана; Фланецті болт М6х10 - 8 дана; Фланецті болт М8х20 - 8 дана; Болт М12х20 - 4 дана; Фланецті гайка М6 - 8 дана; Фланецті гайка М8 - 8 дана; Жалпақ шайба 12 - 4 дана; Монтаждау жөніндегі нұсқаулық. Төлқұжат - 1 дана.

