Металл корпус ЩЭ-4 36 УХЛ3 IP31 (ШхВхГ 960х1000х157) сол жақ бөлік

121 582 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IND-MKM43-04-31-E-L
Жіберу 13 сәуір 2026Тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттарда электр энергиясын қабылдауға және таратуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде шығатын желілерді қорғауға арналған 4 пәтерлік едендік тарату тақтасын құрастыру үшін қолданылады.
Дәнекерленген металл корпус үш бөліктен тұрады: енгізу-есептеу, тарату, төмен токты жабдық бөлімі (сол жақта орналасқан). Кіріспе-есептеу және тарату бөліктерінде есептегіштерді бекітуге арналған DIN-рельстер орналастырылған (пәтерлердің саны бойынша). Тарату бөлігінде топтық желілік құрылғыларға арналған DIN рельстері және N және PE шиналарын орнатуға арналған рельстер бар. Бөлім операциялық панельмен жабдықталған. Төмен токты жабдық бөлімі теледидар және радио желілерін, телефон желілерін, қауіпсіздік дабылы желілерін, домофондарды және т.б. төсеу үшін перфорацияланған профильдермен жабдықталған. Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін төмен токты және қуат бөлімдері арасында бөлгіш қалқа орналасқан.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Алмалы-салмалы монтаждау рамасының арқасында монтаждау ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 950х900х140 мм |
| Монтаждау рельсімен | Иә |
| Модульдер саны | 40 |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Салмақ | 15.00 кг |
| Пайдалану температурасы | -60…40 °C |
| Есептегіштер саны | 4 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Пломбалау мүмкіндігі | Иә |
| Бір пәтерге арналған номиналды ток | 50 А |
| Тиімді қуаттың жоғалуы | 96.0 Вт |
| Материалдың қалыңдығы | 0,8 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 960 мм |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Қабатты қалқан |
- Бағасы: 121 582 ₸

