ВРУ-2 корпусы IEK SMART есепке алу бөлігіндегі құрама, 2000х600х450 мм, IP31

248 750 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM51-2000-600-450-31
Жіберу 25 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Металл құрама корпусы ВРУ-2 SMART өлшемі 2000х600х450 мм қорғау сыныбы бар IP31 компаниядан IEK бірқатар елеулі артықшылықтарға және кең ауқымды пайдалануға ие.
ВРУ-2 SMART корпусы - электр жүйелерін ұйымдастыру үшін сенімді және функционалдық шешім.
ВРУ-2 SMART корпусының артықшылықтары:
- Монтаждау ыңғайлылығы: корпус жабдыққа оңай қол жеткізуді қамтамасыз ететіндей жобаланған, бұл орнату және қызмет көрсету процесін жеңілдетеді.
- Екі тәуелсіз бөлік: жеке есіктері бар екі бөліктің болуы жабдықтар мен есептеу құралдарын ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді, бұл пайдаланудың функционалдылығын және қауіпсіздігін арттырады.
- Металдың қалыңдығы: металды қалыңдықта пайдалану 1.4 мм конструкцияның беріктігін, қаттылығын және ұзақ уақытқа жарамдылығын қамтамасыз етеді, авариялық жағдайларда қысқа тұйықталу тоғының әсер етуімен корпусты өзгертілмейді.
- Құрастырудағы икемділігі: ВРУ-2 SMART базасында төменвольтты жинақталған құрылғылардың (ТКЖ) көптеген тәсімін құрастыруға болады, бұл оның әмбебап шешіміне айналдырады.
- Тасымалдау мен сақтаудың қолайлығы: жинау-бөлшектеу конструкциясының есебінен.
- аксессуарлардың кең ассортименті: модульдік аппаратураға арналған жалған панелдер, қорғаныс панелдері, тұйық панельдер, бөліктер құру панелі және шкафтың көптеген басқа да жинақтамалары.
- Алмалы-салмалы бүйірлік панельдер: бұл корпустарды бірыңғай қатарға біріктіру мүмкіндігі, жабдықтарға ыңғайлы қол жеткізу, құрастыру үдерісін оңайлатады және монтаждауды.
- Жарық сигналдық аппаратураны орнатуға арналған есіктегі профиль.
- Тоттануға қарсы жоғары төзімділік.
- Құжаттарға арналған қалта.
- Сәйкестік сертификаты.
ВРУ-2 SMART корпусын қолдану:
- Электрлік таратушы құрылғылар: корпус барлық типтегі 630А 400В дейінгі НКУ құрастыруға арналған.
- Өнеркәсіп объектілері: электр энергиясын сенімді бөлуді талап ететін өнеркәсіп кәсіпорындарында пайдалану үшін өте қолайлы.
- Коммерциялық ғимараттар: Электр желілерін ұйымдастыру үшін кеңселерде және сауда орталықтарында пайдаланылуы мүмкін.
- Құрылыс алаңдары: құрылыс объектілеріндегі уақытша электр қосылуларына ыңғайлы
Техникалық сипаттамалары
| Номиналды ток | 630 А |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Монтаждық платасы бар | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік – тауашалар | - мм |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Салмағы | 59 кг |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Корпусқа статикалық жүктеменің максы | 150 кг |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 150 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 59 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Екі жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 248 750 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтық Есігі бар рама – 1 дана Артқы қабырға - 1 дана. Тартылу - 4 дана. Шатыр - 1 дана. Құлып - 3 дана. Фланцты бұранда М6х10 - 8 дана Фланцты бұранда М8х20 - 8 дана 1. М12х20 болты - 4 дана. Ернемектік гайка М6 - 8 дана Фланцты гайка М8 - 8 дана Жалпақ шәйба 12 - 4 дана Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Паспорт - 1 дана.

