Жарықдиодты шам ДПО 4006 12Вт 6500K IP54 шеңбер ақ IEK

2 662 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDPO0-4006-12-6500-K01
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДПО сериялы жарықдиодты шамдар шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары тұрмыстық, қоғамдық және өндірістік жарықтандырулардың ішкі жарықтандыруына арналған. Шамның конструкциясы мен қолданылатын материалдар жоғары механикалық беріктікті және IP54 класы бойынша шаң мен ылғалдың енуінен қорғауды қамтамасыз етеді.
МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-4-99 сәйкес келеді.
- Күңгірт диффузор жарқырататын әсерсіз біркелкі жарықты қамтамасыз етеді.
- Арматураны бөлшектеуді қажет етпейтін оңай орнату.
- Монтаждау жинағы жеткізу көлеміне кіреді.
- Вандалға қарсы соққыға төзімді корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Жоқ |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Иә |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | - Сб |
| Жарық ағыны | 800 лм |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Қуат коэффициенті | 0,5 |
| Қуат коэффициенті | 0,5 |
| Ені | 160.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 40.0 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Шамның қуаты | 12 Вт |
| Диаметрі | 160 мм |
| Розеткамен бірге | Жоқ |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -20…40 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 200...240 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.2 г |
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пішін | Дөңгелек |
| Қуат | 12 Вт |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| шашыратқыш түрі | Опал |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Қуат коэффициенті м | 0.5 |
| Өлшемдері | |
| Диаметрі | 160 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 800 лм |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
- Бағасы: 2 662 ₸

