РТИ-1304 электрлі термиялық реле 0.4-0.63А IEK

3 752,28 ₸
- Бар
- Коды:DRT10-D004-C063
РТИ сериялы электржылу релесі өзіндік энергия тұтынуы бар электрлік коммутациялық құрылғы болып табылады. РТИ сериялы электржылу релесі электр қозғалтқыштарын шамадан тыс жүктемеден, фазалық асимметриядан, тартылған іске қосудан және ротордың кептелуінен қорғауға арналған. Ол тікелей KTI және KMI сериялы контакторларға орнатылады. Қысқа тұйықталудан қорғау үшін номиналды іске қосу тогының сәйкес мәніне сақтандырғыштар немесе автоматты ажыратқыштар қарастырылуы керек.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.

Артықшылықтары
- Іске қосудың жоғары дәлдігі.
- Ыңғайлы реттеу.
- Кең ассортимент
Конструкция ерекшеліктері
Орнату нүктесін реттеу дискісін қорғайтын мөлдір қақпақты пломбалау жұмысшылардың реттеулеріне рұқсатсыз қол жеткізуді болдырмайды ...
Қайта қосу процесі екі режимде жүруі мүмкін: қолмен және автоматты.
Ашылатын және жабылатын контактілердің ағымдағы күйі туралы алдыңғы панельдегі индикатор хабарлайды.
"ТЕСТ" батырмасының болуы құрылғының қуат тізбегіне қосылмас бұрын оның жұмысын тексеруге мүмкіндік береді.
Таңбалауға арналған беттің болуы сызбаға сәйкестігін көрсетуге мүмкіндік береді, бұл орнатуды жеңілдетеді.
Контакторды мәжбүрлеп тоқтату мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Реттелетін ток диапазоны | 0,4...0,63 А |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 1 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 1 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Сақтандырғыш тогы aM | 1 А |
| Сақтандырғыш тогы qG | 2.0 А |
| Номин құл кернеу | 230; 400; 600 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Номиналды импульстік кернеу | 6 шаршы метр |
| Жұмыс жиілігі | 0-400 Гц |
| Қатайту сәті | 2 Нм |
| Қосымша конт - Қатайту сәті | 1.2 Нм |
| Қосымша контр - Асқын токтардан қорғау - преохр gG | 5 А |
| Термиялық тұрақтылықтың қосымша контр- тогы In | 5 А |
| Пайдалану температурасы | -45-тен +55 °C-қа дейін |
| Ұштығы жоқ икемді каб присоед қимасы | 1,5-10 мм2 |
| Ұштығы бар икемді каб присоед қимасы | 1-4 мм2 |
| Ені | 44.0 мм |
| Қатты кабельдің қиыс қимасы | 1-6 мм2 |
| Биіктігі | 67.0 мм |
| Тереңдігі | 92.0 мм |
| Салмақ | 0,165 кг |
| Қосылатын өткізгіштердің қосымша контр- қимасы | 1,0-1,25 мм2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 3 752,28 ₸

