Фазаны бақылау релесі ORF-06 3 фаза 220-460В айнымалы ток (Asy реттеу) IEK

15 413 ₸
- Бар
- Коды:ORF-06-220-460VAC
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Желінің кернеу параметрлерін (фазалардың ауысуы, асимметрия, жоғары және төмен кернеулер) басқаруға және командаларды жетектерге беруге арналған.
Кернеудің жоғарылауын, төмендеуін және асимметриясын, фазалардың ауысуын және үзілуін бақылау.
Реттелетін кернеуді басқару және асимметрия диапазондары.
Іске қосылу уақыты бекітілген.

Артықшылықтары
- Фазалардың ауысуын және үзілуін, сондай-ақ қорғалатын жабдықтың істен шығуын болдырмау үшін электр желісіндегі кернеудің төмендеуін, жоғарылауын және асимметриясын бақылау.
- Реттелетін орнату нүктелері.
- Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны: 220 - 460В айнымалы ток.
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Максималды кернеуді бақылау | Иә |
| Минималды кернеуді бақылау | Иә |
| Фазалардың үзілуін бақылау | Иә |
| Фазалардың ауытқуын бақылау | Иә |
| Фазалардың ауысуын бақылау | Иә |
| Қорек кернеуі | 220...460 Жылы |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Ені | 18 мм |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 64 мм |
| Кабельдің ең үлкен қимасы | бір ядролы 1х2,5 немесе 2х1,5 мм2 ұшы бар көп ядролы |
| Салмақ | 0,064 кг |
| Жұмыс жағдайы | Кез келген |
| Пайдалану температурасы | -20...55 °C |
| Кернеу диапазоны | 176...552 Жылы |
| Өлшенетін кернеудің түрі | Айнымалы (AC) |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 220...460 Жылы |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады | - Жылы |
| Іске қосылу уақыты | (0,1...10) ± 10% с |
| Асқын кернеу санаты | 3 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Максималды қосу кідірісі | - бірге |
| Мин қосуды кешіктіру | 0.5 с |
| Ажыратуға макс кідіріс | - бірге |
| Ажыратуға мин кідіріс | - бірге |
| Электр тозуға төзімділік | 10^6 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 10^7 цикл |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Қоректендіру кернеуінің жиілік диапазоны | 45...65 Гц |
| АС-1 кезіндегі байланыс топтарының атаулары | 10 А |
| Байланыс тобының номин кернеуі | 250 АС / 24 тұрақты ток |
| IP қорғау дәрежесі беткі панель | IP40 |
| Терминалдардың IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеудің болу индикаторы | Жасыл жарық диоды (Un) |
| Реленің іске қосылу индикаторы | Қызыл жарық диоды (R) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Дисплей | Жоқ |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Массасы | 0.064 г |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 5 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 10 А |
| Максималды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 176 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 552 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 15 413 ₸

