Тегіс шайба M6 мырышталған болат IEK

6 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1M-SH-6
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегіс шайба науалар мен керек-жарақтарды бір-біріне қосу үшін, сондай-ақ жүк көтергіш беттерге бекіту үшін қолданылады.

Артықшылықтары
- Аппараттық қосылыстар элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Ішкі диаметрі, мм | 6.4 |
| Метрикалық өлшемі бар болттар үшін қолайлы-М | 6 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Шыңдалған | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Сыртқы диаметрі, мм | 12.0 |
| Қалыңдығы, мм | 1.6 |
| Қиғаш | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шайба түрі | Тегіс |
| Метрикалық бұранда, М | 6 мм |
| Ішкі диаметрі | 6.4 мм |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жуғыштың қалыңдығы | 1.6 мм |
| Шайба материалы | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 6 ₸

