ИШП IEK үшін 1000 мм жалғағыш шпилькалардың оқшаулағышы

6 611 ₸
- Бар
- Коды:YIS40-1000
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шиналар жинағында жалпақ оқшаулағыштарды орнату кезінде байланыстырушы шпилькаларды оқшаулауға арналған.
Шиналарды құрастыруды ұйымдастыру және номиналды тогы 250-ден 4000 А-ға дейінгі электр тарату шкафтары мен панельдеріндегі орталық шиналардан әртүрлі тармақтарды орнату үшін қолданылады.
Оқшаулағыштар әртүрлі ұзындықтағы түтіктер түрінде жасалған, бұл әртүрлі ені бар қуат шиналарымен пайдалану мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Эпоксидті шайырмен қапталған шыны талшықты матадан жасалған.
- Кабельдік трассаларды ыңғайлы және жылдам монтаждау.
- Оқшаулағыш материалының SMC жоғары беріктігі қысқа тұйықталу токтары пайда болған кезде динамикалық жүктемелерге төзімділікке кепілдік береді.
- Әмбебап оқшаулағыш қалыңдығы 5-тен 10 мм-ге дейінгі 1-ден 3-ке дейінгі мыс немесе алюминий шиналарын 250-ден 4000 А-ға дейінгі токтарға қолдану мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
- Байланыстырушы шпилькалардың оқшаулағыштарының кең ассортименті қалыңдығы 120 мм-ге дейінгі шиналарды пайдалануға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | 12 |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8000 Жылы |
| Оқшаулау кернеуінің номині | 400 Жылы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Оқшаулағыш |
| Диэлектриктің түрі | Қатты |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Кернеу | 8 кВ |
| Тесу кернеуі | 8 кВ |
| Импульсті тесу кернеуі | 8 кВ |
| Төзімді импульстік ток, кем емес | 8 кА |
| Массасы | 0.24 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Корпус материалы | Шыны талшық |
- Бағасы: 6 611 ₸

