ШНИ-6х9-8-У2-С IEK екі бұрыштық оқшаулағыштағы N "нөл" шинасы

504 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YNN10-69-8C2-K07
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШНИ типті оқшаулағышы бар шиналар нөлдік, қорғаныс және фазалық өткізгіштерді электрлік және механикалық қосуға арналған. Құрылымдық жағынан ШНИ шиналары пластикалық оқшаулағышқа немесе өздігінен сөнетін пластмассадан жасалған оқшаулағышқа орнатылған жезден жасалған шинадан жасалған.
Шиналарды пайдаланудың қалыпты шарттары болып табылады:
- қоршаған ортаның температурасы -40-тан +50 С-қа дейін;
- салыстырмалы ылғалдылықтың орташа мәні 90%-дан аспайды.
- Шиналардың оқшаулағыштары жанбайтын материалдардан жасалған.
- Кең номенклатуралық қатар.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток In | 100 А |
| Кабель сымдарының саны | 8 |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 16/6 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -40...+50 °C |
| Ені | 56...84 мм |
| Биіктігі | 27,8 мм |
| Тереңдігі | 15...29 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 8 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 10 д. (дана) |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | "N" шинасы нөлдік |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 504 ₸


