ШНИ-8х12-24-У2-С IEK екі бұрыштық оқшаулағыштағы N "нөл" шинасы

2 882 ₸
- Бар
- Коды:YNN10-812-24C2-K07
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШНИ типті оқшаулағышы бар шиналар нөлдік, қорғаныс және фазалық өткізгіштерді электрлік және механикалық қосуға арналған. Құрылымдық жағынан ШНИ шиналары пластикалық оқшаулағышқа немесе өздігінен сөнетін пластмассадан жасалған оқшаулағышқа орнатылған жезден жасалған шинадан жасалған.
Шиналарды пайдаланудың қалыпты шарттары болып табылады:
- қоршаған ортаның температурасы -40-тан +50 С-қа дейін;
- салыстырмалы ылғалдылықтың орташа мәні 90%-дан аспайды.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Шиналардың оқшаулағыштары жанбайтын материалдардан жасалған.
- Кең номенклатуралық қатар.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток In | 125 А |
| Кабель сымдарының саны | 24 |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 25/10 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -40...+50 °C |
| Ені | 179...207 мм |
| Биіктігі | 29,3 мм |
| Тереңдігі | 15...29 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Бекіту тесіктерінің саны | 24 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 125 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 2 882 ₸

