Шина PEN "жер-нөл" 6х9мм 14/2 (14топтар/шеттеріндегі бекіткіштер) IEK

677,88 ₸
- Бар
- Коды:YNN11-14-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нөлдік жұмыс (N) және нөлдік қорғаныс сымдарын (РЕ) жалғау үшін қалқандық жабдықта қолданылады. Шинаны бекіту ортасында (8/1; 14/1 типтері) және шеттерінде (8/2 және 14/2 типтері) нөлдік шинаның оқшаулағышы арқылы 35 мм монтаждау DIN рельсіне және нөлдік шинаның бұрыштық оқшаулағыштары арқылы, сондай-ақ тікелей қалқан панелі. Шиналарға көп тармақты мыс сымдарды жалғаған кезде оларды гильза ұштарымен ұштау ұсынылады.
- Жезден жасалған.
- Кең номенклатуралық қатар.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток In | 100 А |
| Кабель сымдарының саны | 14 |
| Шинаның ұзындығы | 102 мм |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Ең аз қима | 20 мм2 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 1,5...10 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -40...+50 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 102 мм |
| Өнім материалы | Жез |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 14 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 677,88 ₸


