Шина PEN "жер-нөл" 6х9мм 8/1 (8топтар/орталықтағы бекіткіштер) IEK

345,24 ₸
- Бар
- Коды:YNN10-08-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нөлдік жұмыс (N) және нөлдік қорғаныс сымдарын (РЕ) жалғау үшін қалқандық жабдықта қолданылады. Шинаны бекіту ортасында (8/1; 14/1 типтері) және шеттерінде (8/2 және 14/2 типтері) нөлдік шинаның оқшаулағышы арқылы 35 мм монтаждау DIN рельсіне және нөлдік шинаның бұрыштық оқшаулағыштары арқылы, сондай-ақ тікелей қалқан панелі. Шиналарға көп тармақты мыс сымдарды жалғаған кезде оларды гильза ұштарымен ұштау ұсынылады.
- Жезден жасалған.
- Кең номенклатуралық қатар.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток In | 100 А |
| Кабель сымдарының саны | 8 |
| Шинаның ұзындығы | 64 мм |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Ең аз қима | 20 мм2 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 1,5...10 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -40...+50 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Өнім материалы | Жез |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 8 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | "PE" шинасы жер |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 345,24 ₸


