Корпус металл ЩРв-72 (540х600х120мм) IP31 IEK

51 996,42 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKM14-V-72-30-T
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TREND ЩРВ ендірілетін тарату қалқандарының корпустары модульдік аппаратураны пайдалана отырып, тарату электр қалқандарын құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Конструкцияның қаттылығы.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Қатарлар саны | 3 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Биіктігі | 540.0 мм |
| Ені | 600.0 мм |
| Тереңдігі | 120.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 505х565х125 мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Қабықшаға максималды статикалық жүктеме | 29.7 кг |
| Салмақ | 9.90 кг |
| Пайдалану температурасы | -45...40 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Саңылаулар саны | 2 |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 9.9 кг |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 540 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 29.7 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен, Қосжарнақты |
| Модульдер саны | 72 |
- Бағасы: 51 996,42 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 2 шт. Таблица маркировочная (12 модулей) - 6 шт. Метизы. Паспорт - 1 экз.

