Аудармалы ажыратқыш NH40-630/3CS 3P 630А 3 ережелер I-0-II стандартты тұтқа CHINT

219 562,56 ₸
- Бар
- Коды:393376
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
NH40 типті ажыратқыш-айырғыштар жиілігі 50 Гц, кернеуі 400 В дейінгі айнымалы токтың электр тізбектерін сирек, автоматты емес коммутациялауға арналған.
Қосалқы станциялардағы, тарату құрылғыларындағы және жекелеген объектілердегі электрмен жабдықтаудың ТЖҚ-да қолданылады.
Ажыратқыш-айырғыштардың индикациялау және позицияны сенімді бекіту механизмі болады.
|
Параметрлері |
Мағынасы |
|||||||||
| Шартты жылу тогы, А | 315 | 400 | 630 | 1000 | 1250 | 1600 | 2000 | 2500 | 3150 | |
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, Ui, В | 800 | |||||||||
|
Номиналды жұмыс тогы, А |
380 В, АС21 (DC21, 220 B) | 315 | 400 | 630 | 1000 | 1250 | 1600 | 2000 | 2500 | 3150 |
| 380 В, АС22 (DC22, 220 B) | 315 | 400 | 630 | 1000 | 1250 | 1600 | 2000 | 2500 | 3150 | |
| 380 В, АС23 (DC23, 220 B) | 315 | 400 | 630 | 800 | 800 | 800 | 1000 | 1000 | 1000 | |
| 660 В, АС21 (DC21, 440 B) | 315 | 400 | 500 | 800 | 800 | 1000 | 1600 | 1600 | 2000 | |
| 660 В, АС22 (DC22, 440 B) | 200 | 250 | 315 | 800 | 800 | 800 | 1000 | 1000 | 1250 | |
| 660 В, АС23 (DC23, 440 B) | 125 | 100 | 200 | 315 | 400 | 400 | 500 | 500 | 630 | |
| Жұмыс температурасының диапазоны, С | -25…+40 | |||||||||
| Полюстер саны | 3, 4 | |||||||||
| Жүннің тозуға төзімділігі./электрлік | 12000/1000 | 4000/200 | 2500/200 | |||||||
| Жұмыс күші, Нм | 65-100 | 200-300 | ||||||||
| Қорғау дәрежесі | IP00 | |||||||||
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Chint |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 630 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбалы |
| Тұтқаны қосу | Бұрылу мүмкіндігі бар алдыңғы жақтан |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 12000 цикл |
| Байланыстар саны | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Биіктігі | 170 мм |
| Ені | 335 мм |
- Бағасы: 219 562,56 ₸

