Алюминий шинасы АД 31Т 5х50х4000мм 665А МЕМСТ ЭТ

2 843 ₸/м
- Бар
- Коды:YBA10-05-050-ET
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық алюминий АД шиналары МЕМСТ 15176, МЕМСТ 8617 және МЕМСТ 4784 сәйкес алюминийдің сапалы маркаларынан дайындалады.
Шиналық трассаларды, әртүрлі конфигурациялы шинасымдарды дайындау үшін қолданылады.
ТЖҚ тарату қалқандарында, тұрғын үйлерді, қоғамдық және өндірістік ғимараттарды электрмен жабдықтау жүйелерінде қолданылады.
Артықшылықтары
- МЕМСТ-қа қатаң сәйкестікте дайындалады.
- Жоғары механикалық және коррозияға қарсы қасиеттерімен ерекшеленеді.
- Кең номенклатуралық қатар қолданудың әмбебаптығын қамтамасыз етеді.
- Жоғары сенімділік және орнатудың қарапайымдылығы.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды үздіксіз ток | 665 А |
| Ұзындығы | 4000 мм |
| Қалыңдық | 5 мм |
| Көлденең қима | 250 мм2 |
| Материал | Алюминий |
| Оқшауланған | Жоқ |
| Пайдалану температурасы | -40…+125 °C |
| Қума метрдің салмағы | 0,68 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ені | 50 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| Құрылыс | Тікелей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 125 град. |
| Габариттік өлшемдер | |
| Қалыңдық | 5 мм |
- Бағасы: 2 843 ₸/м

