АВР-2 LITE 63А KARAT IEK модульдік резервті автоматты енгізу құрылғысы

39 887 ₸
- Бар
- Коды:MAT20-063
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Айнымалы токтың электрлік үш фазалы тізбектерінің резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға арналған. АДБ өнеркәсіпте, коммерциялық және тұрғын үй объектілерінде қолдануға арналған.
АВР-2 LITE-де номиналды тогы бар ВА47-29 ажыратқыштары орнатылған: 63А. Қажет болса, автоматты ажыратқыштарды басқа номиналды токпен ВА орнату арқылы өздігінен ауыстыруға болады.
- Ықшам шешім.
- Электромагниттік кедергілерге төзімділік.
- Энергия үнемдеу: тұтыну 5 Вт артық емес.
- Реттеудің бірқалыпты диапазоны.
- Қолмен және автоматты ауыстырып-қосқыш.
Техникалық сипаттамалар
| Іске қосу кернеуінің жоғарғы шегі АВР | 260 Жылы |
| Биіктігі | 125 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Шарттар тобы шамамен.орт. МЕМСТ IEC 60947-1 бойынша | B |
| Жұмыс кернеулерінің диапазоны | 160...265 Жылы |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -5…+40 °C |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | 63 А |
| Тұтқаның жұмыс қалыптарының саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 |
| Бір қысқышқа өткізгіштердің максималды саны | ≤ 2 |
| Модульдік орындау | Жоқ |
| Контактілі қысқыштардың бұрандаларын қатайту сәті | 2 Нм |
| Ашуға арналған қуат - IEC947 Icu 400 В | 4.5 қА |
| Өртке қарсы қорғаныстың болуы | Жоқ |
| Генераторды басқаруға арналған реленің болуы | Жоқ |
| Іске қосу кернеуінің төменгі шегі АВР | 180 Жылы |
| Номиналды ток | 63 А |
| Тұтынылатын қуат | ≤ 5 Вт |
| Қосылу қабілеті | 1...25 мм2 |
| Жерге ағып кетуден қорғау функциясымен | Жоқ |
| МЕМСТ IEC 60947-1 бойынша ластану дәрежесі | 2 |
| Кіріктірілген ажыратқыштардың түрі | ВА47-29 |
| Ені | 248 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 7 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Модульдік автоматты ажыратқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 125 мм |
| Ені | 250 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Массасы | 2.2 кг |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Пластик |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 39 887 ₸



