Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х11 3L+PEN IEK

4 365,90 ₸
- Бар
- Коды:YND10-4-11-125
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Шиналар жоғары сапалы жезден жасалған, оқшаулағыш артқы панель және мөлдір қорғаныс қақпағы өздігінен сөнетін пластиктен жасалған.
Нөлдік сымды (нөлдік жұмыс шинасы), жерге тұйықтау сымын және фазалық өткізгіштерді қосу үшін қалқандық жабдықты жинақтау кезінде қолданылады.
Орнату тәсілдері:
- монтаждық DIN-рельске 35 мм;
- қалқан панеліне екі бұрандамен.
Әрбір шина жеке оқшауланған.
Кросс-модульдер 100 А және 125 А дейінгі токтарға есептелген екі немесе төрт шиналармен жасалады.
- Жоғары сапалы жезден жасалған, оқшаулағыш артқы панель және мөлдір қорғаныс қақпағы өздігінен сөнетін пластиктен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток In | 125 А |
| Кабель сымдарының саны | 15 |
| Шинаның ұзындығы | 100 мм |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 10/25 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -25...+40 °C |
| Ені | 100 мм |
| Биіктігі | 87 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Номиналды соққы тогы Ipk | 20 ғА |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 500 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 100 мм |
| Өнім материалы | Жез |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 44 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кросс-модуль |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Максималды ток | 125 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 4 365,90 ₸




