ССИ-435 63А-6с қондырылатын розетка/200-250/380- 415В 3Р+РЕ+Н IP67 МАГНУМ IEK

26 963 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PSN70-063-5-2-67
Жіберу 03 мамыр 2026MAGNUM қуат қосқыштарының түпнұсқалық конструкциясын IEK инженерлері халықаралық және ресейлік стандарттардың талаптарына қатаң сәйкестікте және тұтынушылардың - кәсіби электриктер мен монтажшылардың тілектерін ескере отырып әзірледі. MAGNUM күштік қосқыштарының конструктивтік шешімі IEK инженерлерінің бірқатар мамандандырылған бірегей жетілдірулерімен үйлесімде үздік әлемдік тәжірибені біріктіреді.
Прогрессивті конструкторлық шешімдер жоғары сапалы материалдарды қолданумен және өндіріс сапасының жоғары деңгейімен үйлесімде конструкцияның жоғары сенімділігі мен қауіпсіздігіне, бұйымдардың эргономикасына және экологиялық тазалығына, MAGNUM қуат қосқыштарын монтаждау мен бөлшектеудің барынша ыңғайлылығына кепілдік береді.
MAGNUM қуат қосқыштары құрылыс электр жабдықтары мен электр құралдарын қосуға, уақытша құрылыстар мен тұрмыстық техниканы, станоктарды және басқа да өндірістік жабдықтарды электрмен жабдықтауға, спорттық ғимараттарды және мәдени іс-шараларды, қонақ үйлерді, лагерьлерді және т.б. электрмен жабдықтауға жарамды.
MAGNUM IEK қуат қосқыштары Ресейде, IEK GROUP негізгі өндіріс орнында шығарылады.
- Пластикалық қосқыш бөлшектері отқа төзімді материалдардан жасалған, жоғары беріктігі, соққыға төзімділігі, тамаша диэлектрлік өнімділігі, тозуға және тозуға төзімділігі жоғары.
- Коннекторлардың барлық пластикалық бөлшектері күшейтілген конструкцияға ие, бұл жоғары жүктемелерге және қатаң жұмыс жағдайларына төтеп беруге мүмкіндік береді.
- Барлық қосқыштардағы өткізгіштерді қосудың күшейтілген жүйесі.
- Қақпақтар шаңның, ылғалдың коннекторға енуіне жол бермейді және мықтап бекітіледі.
- Корпустағы бұрандалар мүмкіндігінше ыңғайлы орналасқан.
- Шаңның енуіне толығымен жол берілмейді. Су ағындарынан және 1 м (IP67) дейін су астына қысқа мерзімді батырудан қорғау.
- Бұйымдардың кедір-бұдырлы беті ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді, бұл әсіресе қолайсыз ауа райы жағдайында (мысалы, жоғары ылғалдылық немесе аязды температура) жұмыс істегенде маңызды.
Техникалық сипаттамалар
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 200...240 / 346...415 Жылы |
| МЭК ток | 63 А |
| Полюстер саны | 5 |
| Жерге тұйықталған контактінің бағдары - сағаттың циферблаты бойынша | 6 сағ |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 6...25 мм2 |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 500 Жылы |
| Номин жиілігі | 50/60 Гц |
| Пайдалану температурасы | -25…+40 °C |
| Фланецтің тігінен өлшемі | 117.0 мм |
| Фланецтің көлденең өлшемі | 117.0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.75 г |
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Номиналды ток күші | 32 А |
| корпус пішіні | Дөңгелек |
| Максималды жұмыс кернеуі | 415 В |
| Минималды жұмыс кернеуі | 200 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Байланыс формасы | Дөңгелек |
| Сымды енгізу | Тікелей |
| Қуат қосқышының түрі | Розетка |
| Портативті розетка | Жоқ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Қорғаныс қақпағы | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 67 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Бейтарап | Иә |
| Жерге қосу | Жоқ |
| Сым өзектерін бекіту түрі | Бұрандалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | MAGNUM өнеркәсіптік |
- Бағасы: 26 963 ₸

