Кабельді сөре К1162 мырышталған болат У2.5 IEK

2 330 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLW10-GEM-PK-350
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолданылу саласы: К1150-К1155 тіреулерінің көмегімен қабырғаға немесе төбеге кабельдік трассаларды монтаждау үшін.
Монтаждау әдісі: сөрені K1150 - K1155 тірегіне бекіту үшін сөренің білігі тіректің саңылауына енгізіледі, содан кейін оның тілі 90 ° бұрылады.
Бұл ретте сөренің тірекке электрлік қосылуы қамтамасыз етіледі.
Материал: - мырышталған болат У2,5 - лак-бояу жабыны У3 - ыстықтай мырыштау У1,5 МЕМСТ 15150-69 бойынша
Артықшылықтары
- Бұйымдардың конструкциясының қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың жоғары жылдамдығы.
- Құрастырмалы конструкцияларды монтаждау қосымша аппараттық жинақтарды қажет етпейді.
- Бекіту мен қолданудың әмбебаптығы.
- Қаптаманың шағын еселігі.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм науа үшін жарамды | 50...300 |
| Үлгі немесе орындау | Жылдам бекіту консолі (құлыптық) |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролит. мырыштау |
| Жүк көтергіштігі , кН | 400 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Биіктігі, мм | 63 |
| Ұзындығы, мм | 367 |
| Материал | Болат |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 350 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Сөре |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 367 мм |
| Биіктігі | 63 мм |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 2 330 ₸

