Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) У2 IP54 RAL 3020 IEK

131 817 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IND-YKM40-04-54
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩМП IP54 RAL 3020 IEK қалқандары өрт автоматикасы шкафтарын, өрт сорғыларын басқару шкафтарын, өрт дабылы шкафтарын, сондай-ақ 630 А дейінгі токтарға арналған кез келген күрделілік деңгейіндегі басқа ТЖҚ құрастыруға арналған.

Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 800 |
| Ені, мм | 650 |
| Тереңдігі, мм | 250 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 3020 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Енгізулер саны | 1 |
| Модульдер саны | - |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...40 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 28.8 кг |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
- Бағасы: 131 817 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Ілмек - 4 дана. Тығыздама (ЩМП -1, -2 үшін) - 11 дана. Тығыздама (ШМП-3 үшін) - 13 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана.

