IEK TITAN |МП-2-0, 500х400х220 мм, қызыл (RAL 3020), У2, IP54 метал корпусы

73 554 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IND-YKM40-02-54
Жіберу 25 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|МП IP54 RAL 3020 IEK қалқандары өрт автоматикасы шкафтарын, өрт сорғыларын басқару шкафтарын, өрт дабылдамасының шкафтарын құрастыруға арналған,
сондай-ақ кез келген күрделілік деңгейіндегі басқа да НКУ 630 А токқа дейін.
- Тоттануға қарсы жоғары төзімділік.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Қамалдың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша аксессуарлар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждың ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалары
| Номиналды ток | 630 А |
| RAL түсінің нөмірі | 3020 |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Монтаждық платасы бар | Иә |
| Монтаждық тереңдік – тауашалар | - мм |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Енгізу саны | 11 |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдалану температурасы | -40...40 °C |
| Модульдер саны | - |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.0 мм |
| Шкаф есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы | 1,0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Жиынтық
Металл корпус - 1 дана.
Монтаждау панелі - 1 дана.
Орнатуға арналған әдістер.
Жерге қосу сымы - 1 дана.
Тiркеме - 4 дана.
Дала (|МП-1,-2) - 11 дана
Далда (|МП-3) - 13 дана.
"Көркем! Электр кернеуі" - 1 дана.
Жерге тұйықтау белгісі - 2 дана.
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Паспорт - 1 дана.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 9.85 кг |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
- Бағасы: 73 554 ₸

