Корпус металл ШМП-2-0 (500х400х220мм) У2 IP54 RAL 3020 IEK (қызыл түс)

73 554 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IND-YKM40-02-54
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩМП IP54 RAL 3020 IEK қалқандары өрт автоматикасы шкафтарын, өрт сорғыларын басқару шкафтарын, өрт дабылы шкафтарын құрастыруға арналған,
сондай-ақ 630 А дейінгі токтардағы кез келген күрделілік деңгейіндегі басқа ТЖҚ.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 630 А |
| RAL түсінің нөмірі | 3020 |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Енгізулер саны | 11 |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдалану температурасы | -40…40 °C |
| Модульдер саны | - |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
Монтаждау панелі - 1 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
Ілмек - 4 дана.
Тығыздама (ЩМП -1, -2 үшін) - 11 дана.
Тығыздама (ШМП-3 үшін) - 13 дана.
"Ұқыпты! Электр кернеуі" - 1 дана.
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 9.85 кг |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
- Бағасы: 73 554 ₸

