Корпус металл ЩРн-12з (265х310х120мм) IP31 GENERICA IEK

10 518,48 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-N-12-31-Z-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GENERICA ЩРн тарату корпустары модульдік аппаратураны пайдалана отырып, тарату электр қалқандарын құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Корпустың дөңгелектелген элементтері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Қатарлар саны | 1 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 12 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Биіктігі | 265.0 мм |
| Ені | 310.0 мм |
| Тереңдігі | 120.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Салмақ | 2.00 кг |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Саңылаулар саны | 3 |
| Кабельге арналған тесіктердің диаметрі | 31 мм |
| Металдың қалыңдығы | 0,5 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 2 кг |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.5 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 265 мм |
| Шкафтың артқы есігінің қалыңдығы | 0.5 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Модульдер саны | 12 |
- Бағасы: 10 518,48 ₸

