Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 2Р 40А IEK

1 779,12 ₸
- Бар
- Коды:MNV10-2-040
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалыпты жұмыс жағдайында номиналды токты қосуға, өткізуге және өшіруге, токты апаттық жағдайларда, мысалы, қысқа тұйықталу кезінде өткізуге, сондай-ақ ажырату функцияларын орындауға қызмет етеді.

Артықшылықтары
- Жақсартылған кеңірек ауыстырып-қосқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Қос бекітілген орны бар ысырма арқылы жылдам орнату.
- Тізбектің қос үзілуі корпустың доғасының бұзылуын толығымен дерлік жояды
Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды ток | 40 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұтқаның түрі | Алынбайтын |
| Салмақ | 0.16 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 8500 цикл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 1 779,12 ₸



