Корпусы металл ЩУРв-3/30 (550х500х165мм) IP31 IEK

57 801 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKM35-V-30-31-1-ZO
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік аппаратураны пайдалана отырып, есепке алу-тарату электр қалқандарын құрастыруға, электр энергиясын енгізуге, оны есепке алуға және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/406В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 165 мм |
| Монтаждау рельсімен | Иә |
| Қайырмалы қақпақпен | Иә |
| Модульдер саны | 30 |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 550 мм |
| Қабықшаға максималды статикалық жүктеме | 24.9 кг |
| Панельдегі максималды статикалық жүктеме | 2.0 кг |
| Салмақ | 8.30 кг |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Есептегіштер саны | 1 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Материалдың қалыңдығы | 0,8 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
"Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 2 дана.
Таңбалау кестесі (12 модуль) - 2 1/2 дана.
Жабдықтар.
Төлқұжат - 1 дана.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 8.3 кг |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 550 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 24.9 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен, Шыны, Қосжарнақты |
| Модульдер саны | 30 |
- Бағасы: 57 801 ₸

