Корпус металл ЩРн-54 (540х440х120мм) IP54 IEK

67 744 ₸
- Бар
- Коды:MKM11-N-54-54-Z
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Қатарлар саны | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 54 |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Корпус материалы | Болат |
| Биіктігі | 540.0 мм |
| Ені | 440.0 мм |
| Тереңдігі | 120.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Түсі | Сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | I |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Салмақ | 7.70 кг |
| Пайдалану температурасы | -40…40 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Макс нагр электр жабдықтарын орнатты | 75.0 Н |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
| Қорғаныс қаптамасының болуы | Жоқ |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Құлыппен | Иә |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056675320 | 4606056675320 | |
| Брутто салмағы, кг | 9 | 9 | |
| Көлемі, м^3 | 0.037125 | 0.037125 | |
| Ұзындығы, см | 55 | 55 | |
| Ені, см | 45 | 45 | |
| Биіктігі, см | 15 | 15 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
Корпусты ілуге арналған жинақ.
Тығыздама - 5 дана.
"Жерге қосу" белгісі - 1 дана.
"Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана.
Таңбалау кестесі (12 модуль) - 4 1/2 дана.
Жабдықтар.
Орнату жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 7.7 кг |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 540 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың артқы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Модульдер саны | 54 |
- Бағасы: 67 744 ₸

