РУСМ5111-2874 6А 400В 4.5кА электр қозғалтқышының басқару қорабы IP54 автокөліктен қайтымды емес.режимімен

58 940 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51112874
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
РУСМ5000 типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
- РУСМ5000 типті басқару жәшіктері IP54 қорғаныс дәрежесімен дайындалады
- Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады
- Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен
- Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В
- Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В
Техникалық сипаттамалар
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғау | Модульдік автоматты ажыратқыш |
| Корпус материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Номин құл кернеу | 380/220 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қалқанның номиналды тогы | 6 А |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ2 |
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды емес қозғалтқыштарды басқару |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Фидерлер саны | Автоматты режимге ауыстырып қосқышы бар бір фидерлі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 6 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРАҚ5111 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 58 940 ₸


