РТИ-1307 электро-жылулық реле 1.6-2.5А IEK

4 014 ₸
- Бар
- Коды:DRT10-D016-D025
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РТИ сериялы электржылу релесі өзіндік энергия тұтынуы бар электрлік коммутациялық құрылғы болып табылады. РТИ сериялы электржылу релесі электр қозғалтқыштарын шамадан тыс жүктемеден, фазалық асимметриядан, тартылған іске қосудан және ротордың кептелуінен қорғауға арналған. Ол тікелей KTI және KMI сериялы контакторларға орнатылады. Қысқа тұйықталудан қорғау үшін номиналды іске қосу тогының сәйкес мәніне сақтандырғыштар немесе автоматты ажыратқыштар қарастырылуы керек.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
- Іске қосудың жоғары дәлдігі.
- Ыңғайлы реттеу.
- Кең ассортимент.
Техникалық сипаттамалар
| Реттелетін ток диапазоны | 1,6...2,5 А |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 1 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 1 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Сақтандырғыш тогы aM | 4 А |
| Сақтандырғыш тогы qG | 6.0 А |
| Номин құл кернеу | 230; 400; 600 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Номиналды импульстік кернеу | 6 шаршы метр |
| Жұмыс жиілігі | 0-400 Гц |
| Қатайту сәті | 2 Нм |
| Қосымша конт - Қатайту сәті | 1.2 Нм |
| Қосымша контр - Асқын токтардан қорғау - преохр gG | 5 А |
| Термиялық тұрақтылықтың қосымша контр- тогы In | 5 А |
| Пайдалану температурасы | -45-тен +55 °C-қа дейін |
| Ұштығы жоқ икемді каб присоед қимасы | 1,5-10 мм2 |
| Ұштығы бар икемді каб присоед қимасы | 1-4 мм2 |
| Ені | 44.0 мм |
| Қатты кабельдің қиыс қимасы | 1-6 мм2 |
| Биіктігі | 67.0 мм |
| Тереңдігі | 92.0 мм |
| Салмақ | 0,165 кг |
| Қосылатын өткізгіштердің қосымша контр- қимасы | 1,0-1,25 мм2 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Номиналды ток күші | 2.5 Ал |
- Бағасы: 4 014 ₸





