Ящик управления электродвигателем Я5111-2474 2.5А 1.1кВт 4.5кА 400V IP31 (реверса нет/авт.реж.)

52 816 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-51112474
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Я5000 IEK типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
Я5000 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен). Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Біздің артықшылықтарымыз
- Біз IEK зауыттық корпустарын қолданамыз
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Мырышпен қапталған монтаждық бөлшектер
- Біз тек белгілі және тексерілген өндірушілердің жиынтықтауыштарын пайдаланамыз
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар тек МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 310 мм |
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Биіктігі | 395 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл кернеу | 400/230 Жылы |
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғау | Модульдік автомат. ажыратқыш/УЗО |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Корпус материалы | Болат |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | УХ3 |
| Қалқанның номиналды тогы | 2.5 А |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды емес қозғалтқыштарды басқару |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Фидерлер саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып-қосқышы бар |
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 2.5 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | Я5111 |
| Қуат | 1.1 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 200 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 52 816 ₸


