Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х7 3L+PEN IEK

3 420,90 ₸
- Бар
- Коды:YND10-4-07-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шиналар жоғары сапалы жезден жасалған, оқшаулағыш артқы панель және мөлдір қорғаныс қақпағы өздігінен сөнетін пластиктен жасалған.
Нөлдік сымды (нөлдік жұмыс шинасы), жерге тұйықтау сымын және фазалық өткізгіштерді қосу үшін қалқандық жабдықты жинақтау кезінде қолданылады.
Орнату тәсілдері:
- монтаждық DIN-рельске 35 мм;
- қалқан панеліне екі бұрандамен.
Әрбір шина жеке оқшауланған.
Кросс-модульдер 100 А және 125 А дейінгі токтарға есептелген екі немесе төрт шиналармен жасалады.
- Жоғары сапалы жезден жасалған, оқшаулағыш артқы панель және мөлдір қорғаныс қақпағы өздігінен сөнетін пластиктен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 87 мм |
| Ені | 65 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Полюстер саны | 3 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 7 |
| қалыппен | Иә |
| n тағанмен | Жоқ |
| Макс. ағымдағы | 100 А |
| Өткізгіштің көлденең қимасы-ұшы бітелген көп тармақты | - 25 мм2 |
| Өткізгіштің тұтас қимасы -бір ядролы көп сымды | - 35 мм2 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 65 мм |
| Өнім материалы | Жез |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 28 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кросс-модуль |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 3 420,90 ₸





