РБД-250А 120мм2 1кВ тарату блогы IEK DIN-рельсіне

7 308 ₸
- Бар
- Коды:RBD-250
РБД тарату қондырғылары бірнеше кіші қималы өткізгіштердің үлкен қимасы бар өткізгішке қосылған кезде терминалдық қысқыш ретінде пайдалануға, шкафтарда реттелген тарату жүйелерін құруға, негізгі жерге тұйықтау шинасын ұйымдастыруға арналған.
DIN-рельске немесе монтаждау панеліне күштік шкафтарда да, пәтерлік тарату қалқандарында да орнатуға, қоршаған ортаның температурасы -40-тан +70 С-қа дейін 50 Гц жиіліктегі кернеуі 1000 В дейінгі желілерде жұмыс істеуге арналған.
РБД тарату блоктары арнайы қорғаныс жабыны жағылған жоғары сапалы жезден жасалған. Корпус жанбайтын пластиктен жасалған.
Орнату тәсілдері:
– монтаждық DIN-рельске 35 мм,
– қалқан панеліне екі бұрандамен.

Артықшылықтары
- Қалайыланған мыстан жасалған, корпусы – жануды қолдамайтын, тамаша электр оқшаулау қасиеттері бар пластиктен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 1 |
| Қосылыстар саны мен 6 мм2 | 0 |
| Қосылыстар саны 10 мм2 | 4 |
| Қосылыстар саны 16 мм2 | 5 |
| Қосылыстар саны 25 мм2 | 0 |
| Қосылыстар саны бол 25 мм2 | 3 |
| Қосылыстардың жалпы саны | 12 |
| Биіктігі | 96.0 мм |
| Ені | 48.0 мм |
| Тереңдігі | 51.0 мм |
| Қауіпсіз қосылу | Иә |
| Номиналды ток | 250 А |
| Номиналды кернеу | 1000 Жылы |
| Максималды орташа қысқа мерзімді ток Icw | 24.5 кА |
| Номиналды тұрақты импульстік ток Ipk | 51 ғА |
| Кірістегі өткізгіштер ішкі кластарының қимасы | 1х120 мм2 |
| Шығарудағы өткізгіштер ішкі кластарының қимасы | 5х16; 2х35; 4х10 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -40...+70 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 48 мм |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 12 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 120 шаршы мм |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Тарату блогы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Максималды ток | 250 А |
| Максималды кернеу | 1000 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 7 308 ₸





