Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 400А 35кА IEK.

120 147,30 ₸
- Бар
- Коды:SVA50-3-0400
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА88 автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 400 В дейінгі электр қондырғыларында және номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған. 12,5-тен 1600 А-ға дейін.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
- Қосымша құрылғыларды өздігінен оңай орнату:
- - авариялық байланыс;
- - қосымша байланыс;
- - тәуелсіз ағытқыш;
- - ең төменгі кернеу айырғышы;
- - қолмен айналмалы жетек;
- - электр жетегі;
- - жапсырма панель;
- - жылжымалы панель.
- Әрбір автоматты ажыратқыштың стандартты жабдықтары адаптер рельстерінен немесе кабель құлақшаларынан (стандартты өлшемге байланысты), фазааралық қалқандардан, өткізгіштерді қосуға арналған бұрандалар мен гайкалар жинағынан, ажыратқышты бекіту панеліне бекітуге арналған бұрандалар жинағынан тұрады.
Техникалық сипаттамалар
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 10 Жылы А |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Полюстер саны | 3 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 35 қА |
| Номин үздіксіз ток Iu | 400 А |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 35 қА |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Номиналды ток | 400 А |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Салмақ | 10.9 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 400 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Биіктігі | 268 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | ВА88 КАРАТ |
- Бағасы: 120 147,30 ₸

