Тот баспайтын болаттан жасалған металл аспалы корпус ШМП-80.60.25 (AISI 316) УХЛ1 IP66 IEK

1 424 088 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-12-N-080-060-025-66
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN 5 тот баспайтын болаттан жасалған SHMP корпустары - бұл электрлік шешімдерді енгізуге мүмкіндік беретін заманауи әзірлеме - тамақ өнеркәсібінде, фармацевтикада және медициналық мекемелерде агрессивті жұмыс жағдайлары үшін өнеркәсіптік автоматтандыру қалқандары.
Көше орындалуының УХЛ1 номиналды параметрлерімен (-60-тан +40°C-қа дейін), IP66.
Алынбалы монтаждау панелі бар тұтас дәнекерленген металл корпус.
- Сыртқы әсерлерге және қолайсыз факторларға төзімділік - IP66 қорғаныс дәрежесі, UHL1 көше өнімділігі.
- Тот баспайтын болат AISI 304 / AISI 316 коррозияға төзімділік пен құрылымның қаттылығын арттыруға кепілдік береді.
- Шаң өткізбейтін құлып.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Гигиеналық сертификат өнімнің белгілі бір партиясына сұраныс бойынша беріледі.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 630 А |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Модульдер саны | - |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Құлыппен | Иә |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,5 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Жинақтау
Корпус - 1 дана.
Монтаждау панелі - 1 дана.
Кілттер.
Төлқұжат - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Салмақ | 26.5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Вандалға қарсы корпус | Иә |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат AISI 316 |
- Бағасы: 1 424 088 ₸

