ЗВИ-15 4.0-10мм2 12пар IEK контактілі бұрандалы қысқыш

601,02 ₸
- Бар
- Коды:UZV1-015-06
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өткізгіштерді бұрандалы жалғау үшін қолданылады, сымды зақымданудан қорғайды және электр қондырғысының корпусына тұйықталу мүмкіндігін болдырмайды.
Оқшаулағыш жақтау ақ жанбайтын полистиролдан немесе мөлдір полиэтиленнен жасалған, терминал мен бұрандалар жезден жасалған.
- Сымды зақымданудан қорғау және электр қондырғысының корпусында тұйықталу мүмкіндігін болдырмау.
- Жанбайтын корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 4...10 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 4...10 мм2 |
| Номин ток In | 15 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Полюстер саны | 12 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Жұмыс температурасы | -25...+85 °C |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 23.0 мм |
| Ұзындығы | 138 мм |
| Мөлдір | Иә |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 450 Жылы |
| Ені | 23 мм |
| Биіктігі | 17 мм |
| Рұқсат етілген тұрақты ток | 15 А |
| Өткізгіш қимасы кезіндегі тарту моменті Нм | 1,2 мм2 |
| Макс жұмыс кернеуі Ue | 400 Жылы |
| Жануды таратады | Иә |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім материалы | Полистирол |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Клемма қалыбы |
| Бекіту тесіктерінің саны | 12 |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Оқшаулау түсі | Мөлдір |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды ток | 15 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 601,02 ₸

