Алюминий ұштығы ТА 95-12-13 МЕМСТ 9581 IEK

471 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UNP11-095-12-13
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK тауар белгісінің алюминий ұшы алюминий өзектері бар сымдар мен кабельдерді престеу арқылы аяқтауға арналған.
- Ұштықтар мен қосқыштарды кәсіби монтаждау кезінде механикалық жүктемелер немесе қатты тербелістер жағдайларында оңтайлы тұрақтылық қамтамасыз етіледі.
- Қосылымдардың сенімділігіне байланысты жөндеу және техникалық қызмет көрсету көлемін азайту.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау тесігінің диаметрі | 13.0 мм |
| Өткізгішке арналған тесіктің диаметрі | 13.0 мм |
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | 12 |
| Жалпы ұзындығы | 89.0 мм |
| Алюминий-болат өзекті кабель үшін жарамды | Жоқ |
| Көлденең қимасы - алюминий | 95.0 мм2 |
| Бойлық тығыздау | Жоқ |
| Қорғаныш оқшауламасымен | Жоқ |
| Стандартты номин қимасы | 95 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -60...+80 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 30 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 6 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 13 мм |
| Бір реттік қосылыс | Иә |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 95 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
- Бағасы: 471 ₸


