Қалайыланған мыс ұштығы ТМЛ 50-10-11 МЕМСТ 7386 IEK

804 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UNP41-050-10-11
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK тауар белгісінің кабельдік ұшы өткізгішті жабдыққа немесе шинаға кейіннен болтпен бекіту үшін қысу арқылы мыс және алюминий сымдары мен кабельдерінің өзектерін тоқтатуға арналған.
Мыс қаңылтырмен қапталған TML кабель ұштары қысу және дәнекерлеу үшін мыс және алюминий өткізгіштерімен бірге қолданылады.
- Ұштықтар мен қосқыштарды кәсіби монтаждау кезінде механикалық жүктемелер немесе қатты тербелістер жағдайларында оңтайлы тұрақтылық қамтамасыз етіледі.
- Қосылымдардың сенімділігіне байланысты жөндеу және техникалық қызмет көрсету көлемін азайту.
- Қалайылау қорғаныс жабынының коррозияға төзімділігін арттыруды қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау тесігінің диаметрі | 10.5 мм |
| Өзекке арналған тесіктің диаметрі | 11.0 мм |
| Гильзаның немесе муфтаның ұзындығы | 14.0 мм |
| Оқшауланған | Жоқ |
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | 10 |
| Номин көлденең қимасы | 50.0 мм2 |
| Қарау - бақылау тесігі бар | Жоқ |
| Пайдалану температурасы | -10…+50 °C |
| Тар немесе жіңішке фланец | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 30 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 6 |
Логистикалық параметрлер
| Топтық | Көлік | |
| Саны | 100 | 500 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ТЫҒЫЗДЫҒЫ ЖОҒАРЫ ПОЛИЭТИЛЕН (HDPE) | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056494167 | 4606056494174 |
| Брутто салмағы, кг | 3.18 | 15.9 |
| Көлемі, м^3 | 0.0025 | 0.007511 |
| Ұзындығы, см | 20 | 28 |
| Ені, см | 25 | 18.5 |
| Биіктігі, см | 5 | 14.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 14 мм |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Өнім материалы | Мыс |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 50 шаршы мм |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 10.5 мм |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Бір реттік қосылыс | Иә |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
- Бағасы: 804 ₸

