ЯУО9603-3874, 63 А, 4.5 кА, 400/230 В, таймер, IP31 жарық беруді басқару тартпа

91 110 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUO-96033874
Жіберу 28 мамыр 2026Жарықтандыруды басқару жәшіктері кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілер аумағын, құрылыстарды, өндірістік ғимараттардың қондырғыларын және жарық беру желілерін автоматтық, жергілікті, қолмен немесе дистанциялық басқару үшін арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктерінің функционалдық мүмкіндіктері үлкен және олар мыналарды қамтамасыз етеді:
- жарықтың берілген деңгейіне жеткен кезде жарықтандыру қондырғысын таймер сигналынан қосу және өшіру;
- жарықтандыру қондырғысын уақыттың белгіленген кезеңдерінде сөндіру және қосу;
- жарықтандыру қондырғысын бастырмамен қолмен қосу және ажырату;
ЯУО9602 жәшіктері екі режимде жұмыс істейді:
- беттік панельдегі түйменің көмегімен қолмен басқару (жергілікті)
- бағдарламаланатын арқылы автоматты басқару Таймер ТЭ15 сандық
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық коррозияға қарсы төзімділігі жоғары IEK корпусы.
- Құрал-жабдықтар мен қосалқы бөлшектердің сапасына күмәніңіз болмасын.
- Біздің компания ресми болып табылады дистрибьютор барлық жиынтықтаушылардың аккредиттеуі мен өндірушіден ТБК құрастыруға арналған сертификаты болады.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Заманауилар аласыздар. сенімді шешімдер және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жәшіктердің барлық түрлеріне арналған үлгілік жұмыс режимдері (фотореле және таймермен)
ЯУО автоматты және қолмен (жергілікті) басқару арқылы екі режимде жұмыс істейді.
Бұл режимдер ауыстырып қосқыштың (SA1) көмегімен таңдалады.
«Автоматты» айырып-қосқыш жағдайында жарық беру қондырғысын іске қосу және өшіру фотобергіштен (BL1) немесе программатордан (КТ1) орындалады, таңдау
аспапты басқарушы ауыстырып қосқышпен (SA2) қамтамасыз етіледі.
«Қосылған» сигнал шамы (HRL1) ЯҚҚ жұмысының жарық сигналы үшін қызмет етеді.
ЯҚА-ны жергілікті басқару үшін ауыстырып қосқышты (SA1) «Қол.» қағидасына ауыстыру қажет.
«Іске қосу» (SB1) «Тоқта» (SB2) түймелері жарық беру қондырғысын қолмен басқаруға арналған.
ЯҚҚ бұйымының бағдарламалаушыдан (KT1) автоматты режимде жұмыс істеуі үшін оны тұтынушы үшін қажетті ЯҚҚ уақытша режимдеріне теңшелуін орындау қажет.
Фотодатчиктен (BL1) автоматты режимде схеманың жұмысы басталар алдында фотодатчикті жарықтандырудың бақылау аймағында орнатқан жөн.
Жұмыс режимін қосу және баптауды білікті қызметкерлер орындауы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ЯУО9603 таймер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 91 110 ₸







