М10/12х100 IEK гайкасы бар анкерлік бұранда

455 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1M-A-B-12-100
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гайкасы бар анкерлік болт ауыр салмақты конструкцияларды, кабельдік трассаларды, көтергіш консольдерді, металл профильдерді және т.б. монтаждау арқылы.
- Аппараттық қосылыстар элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Жіптің метрикалық өлшемі - М | 10 |
| Бұранданың ұзындығы | 100 мм |
| Бекіту қалыңдығы | 50 мм |
| Бұрғыланған тесіктің диаметрі | 12 мм |
| Салмақ | 0,093 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.093 кг |
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| анкер түрі | Гайкасы бар анкер бұрандасы |
| анкер диаметрі | 12 мм |
| анкер ұзындығы | 100 мм |
- Бағасы: 455 ₸

