Жезден соғылған якорь М10 IEK

528 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1M-AL-10
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жезден соғылған якорь ауыр салмақты конструкцияларды, кабельдік трассаларды, консольдерді, қаңылтыр және профильді болаттарды және т.б. бекіту үшін қолданылады.
- Аппараттық қосылыстар элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Жіптің метрикалық өлшемі - М | 10 |
| Бұрғыланған тесіктің диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 34 мм |
| Бұрғыланған тесіктің мин тереңдігі | 39 мм |
| Суырып алу жүктемесі | 8 Кітап |
| Барын нығайту | Жоқ |
| Өздігінен бұрап тұратын | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| анкер түрі | соғылатын |
| анкер материалы | Жез |
| анкер диаметрі | 12 мм |
| анкер ұзындығы | 34 мм |
| Минималды жұлу күші | 8 кН |
| тесіктің минималды тереңдігі | 39 мм |
- Бағасы: 528 ₸

