Кабельдік қамыт Хкн 7.6х300мм нейлон (100шт) IEK

3 407 ₸/қаптама
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UHH31-D076-300-100
Жіберу 13 сәуір 2026Нейлоннан жасалған кабельдік қысқыштар байламға байлауға және кабельдер мен өткізгіштерді монтаждауға арналған.
Кабельдік қысқыштар - электр монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде кабельдерді бекітудің және бекітудің ең ыңғайлы, жылдам және үнемді әдістерінің бірі.
Арнайы кешенді қоспалары бар жоғары сапалы шикізаттан жасалған. IEK Хкн қысқыштары материалының жаңа формуласы монтаждау, пайдалану, тасымалдау және сақтау кезінде беріктік пен серпімділіктің сақталуына кепілдік береді. Бұл материал температураның кең диапазонында жеткілікті қаттылық жағдайында жоғары беріктік пен икемділікті сақтайды, органикалық еріткіштерге, жанар-жағармай материалдарына және сілтілерге жоғары төзімділікке ие, жоғары электрлік оқшаулау қасиеттеріне ие және жануды қолдамайды.
Өнімдер МЕМСТ Р МЭК 62275-2015 талаптарына сәйкес келеді.
- Электр монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде кабельдерді бекітудің және бекітудің ыңғайлы, жылдам және үнемді тәсілі.
- Органикалық еріткіштерге, жанар-жағармай материалдарына және сілтілерге төзімді, жоғары электр оқшаулау қасиеттеріне ие және жануды қолдамайды.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 7.6 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Диаметрі бекітілген сым байламдары | 6...80 мм |
| Үзілуге беріктік | 220 Н |
| Жұмыс температурасы | -25...75 °C |
| Жұмыс температурасы | -25...75 °C |
| Қаптама - жгуттың макс. диаметрі | 80 мм |
| УК-сәулеленуге төзімділік согл ASTM D6779 | Жоқ |
| Галогендерден бос | Иә |
| Алмалы-салмалы құлып - көп рет қолданылатын қамыт | Жоқ |
| Жолақтың немесе таспаның ұзындығы | 300 мм |
| Жолақтың немесе таспаның қалыңдығы | 1.00 мм |
| Жолақтың немесе таспаның ені | 8.0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыт түрі | Пластикалық |
| Қамытты қолдану аясы | Кабельдерге арналған |
| Қамыттың материалы | Нейлон |
| Минималды қысу диаметрі | 6 мм |
| Максималды қысу диаметрі | 80 мм |
| Жолақ ені | 7.6 мм |
| Жолақтың қалыңдығы | 1 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 75 град. |
| Түсі | Ақ |
| қаптама | Бума |
| Жолақ ұзындығы | 300 мм |
- Бағасы: 3 407 ₸/қаптама


