Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 50А 6кА С IEK

6 082 ₸
- Бар
- Коды:MVA31-3-050-C
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-60М ажыратқыштары асқын токтар пайда болған кезде электр қондырғысын автоматты түрде өшіру және электр тізбектерінің учаскелерін жедел басқару функцияларын орындайды.
Құрылғылар топтық қалқандарда (пәтерлік және едендік), сондай-ақ әкімшілік және тұрғын үй ғимараттарының есепке алу-тарату қалқандарында қолдануға өте ыңғайлы.
- Асқын токтардан қорғаудың екі түрі – жылулық және электромагниттік.
- Ажыратқышты оңай қосу/өшіру үшін кең тұтқа.
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық беріктігін арттырады.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 50 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 6 ғА |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жүннің тозуға төзімділігі | ≥ 20000 цикл |
| Электр тозуға төзімділік | ≥ 8000 цикл |
| Бір полюстің салмағы | ≤ 0,2 кг |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 71 мм |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Номиналды ток | 50.0 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 8000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 50 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
- Бағасы: 6 082 ₸

