Корпус металл ШМП-1-1 (395х310х150мм) УХЛ3 IP31 GENERICA

18 859,68 ₸
- Бар
- Коды:YKM41-01-31-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алынбалы монтаждау панелі бар металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток | ≤ 630 А |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды | Жоқ |
| Салмақ | 3,4 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Пайдалану температурасы | -60…40 °C |
| Түсі | Сұр |
| Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше | Жоқ |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 0,6 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме | 3/63 Н |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 3.4 кг |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 395 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.6 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 18 859,68 ₸

