Басқару жәшігі Я5114-1874, 0.18 кВт, 0.6 А, 4.5 кА, 400 В, 2 фидер, IP31

59 500 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-51141874
Жіберу 28 мамыр 2026Я5000 IEK үлгісіндегі басқару жәшіктері қуаты 75 кВт дейінгі қысқа тұйықталған роторы бар, ұзақ уақыттық, қысқа мерзімді және автоматты түрде жұмыс істейтін аинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоактивттеуші бақылау үшін арналған немесе авариялық режимін уақытынан кем болмайтын радиотехникалық жүйеге жеткізу мүмкін болмайтын жағдайлар үшін белгіленген режимдер үшін белгіленген талаптардың мәні мен режимдерін қамтиды, оның ішіне АІШ Р, КVІІС-ны қолданбай такиео = такие қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
Я5000 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесінде жасалады.
Басқару жәшіктері монтаждау панелі бар металл шкафтарда құрастырылады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды:
Басты тізбектің атаулы кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің атаулы кернеуі – 230 В.
- Асинхронды қозғалтқыштар тобын пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификацияның кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаты
Техникалық сипаттамалары
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғаныс | Модульдік автоматты сөндіргіш |
| Корпустың материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Номин құл кернеу | 380/220 В |
| Жиілік номині | 50 Гц |
| Қалқаншаның тоғының номині | 0,6 А |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Фидерлердің саны | Екіфидерлік, автоматты режимге ауыстырып қосқышсыз |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Басқару түрі | Қол |
| Құрылыс | Тұтас |
| Қолдану | Үй ішінде |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 0.6 А |
| Максималды ток | 0.6 А |
| Бейтарап | Иә |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Кіріс саны | 2 |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қорғаныс | |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Құлып | Ендірілген |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 59 500 ₸

