Басқару жәшігі Я5114-2874, 6 А, 2.2 кВт, 4.5 кА, 400 В, 2 фидер, IP31

59 010 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-51142874
Жіберу 30 мамыр 2026Я5000 IEK үлгісіндегі басқару жәшіктері қуаты 75 кВт дейінгі қысқа тұйықталған роторы бар, ұзақ уақыттық, қысқа мерзімді және автоматты түрде жұмыс істейтін аинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоактивттеуші бақылау үшін арналған немесе авариялық режимін уақытынан кем қолданғаны үшін пайдаланылуы үшін пайдалану қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
Я5000 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесінде жасалады.
Басқару жәшіктері монтаждау панелі бар металл шкафтарда құрастырылады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды:
Басты тізбектің атаулы кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің атаулы кернеуі – 230 В.
- Асинхронды қозғалтқыштар тобын пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификацияның кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаты
Техникалық сипаттамалары
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғаныс | Модульдік автоматты сөндіргіш |
| Корпустың материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Номин құл кернеу | 380/220 В |
| Жиілік номині | 50 Гц |
| Қалқаншаның тоғының номині | 6 А |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Фидерлердің саны | Екіфидерлік, автоматты режимге ауыстырып қосқышсыз |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 6 А |
| Максималды ток | 6 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 59 010 ₸

