Автоматты ажыратқыш ВА88-33 3Р 125А 25кА IEK

23 574,60 ₸
- Бар
- Коды:SVA20-3-0125
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА88 автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 400 В дейінгі электр қондырғыларында және номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған. 12,5-тен 1600А-ға дейін.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
- Қосымша құрылғыларды өздігінен оңай орнату:
- - авариялық байланыс;
- - қосымша байланыс;
- - тәуелсіз ағытқыш;
- - ең төменгі кернеу айырғышы;
- - қолмен айналмалы жетек;
- - электр жетегі;
- - жапсырма панель;
- - жылжымалы панель.
- Әрбір автоматты ажыратқыштың стандартты жабдықтары адаптер рельстерінен немесе кабель құлақшаларынан (стандартты өлшемге байланысты), фазааралық қалқандардан, өткізгіштерді қосуға арналған бұрандалар мен гайкалар жинағынан, ажыратқышты бекіту панеліне бекітуге арналған бұрандалар жинағынан тұрады.
- Арнайы кронштейндердің көмегімен VA88-32 және VA88-33 автоматтарын DIN рельсіне орнатуға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Номин үздіксіз ток Iu | 125 А |
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 35 қА |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 10 Жылы А |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Полюстер саны | 3 |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Басқалар |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Номиналды ток | 125 А |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 17,5 мың |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Орнату түрі | Үстірт |
| Салмақ | 1.18 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 125 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 92 мм |
| Биіктігі | 120 мм |
| Ені | 90 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | ВА88 КАРАТ |
- Бағасы: 23 574,60 ₸

