Тесілмеген науа 50х100х3000 IEK

2 686 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLN10-050-100-3
Жіберу 13 сәуір 2026Тесілмеген илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Кернеуі 1000 В дейінгі қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін.
Прокатталған перфорацияланбаған IEK науалары МЕМСТ 14918-80 бойынша конвейер әдісімен мырышталған немесе дайын өнімді мырыш балқымасына ГОСТ 9.307 батыру әдісімен мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған.
IEK прокат науасы жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады.
Тесілмеген науа ТШ бойынша шығарылады 27.33.13-002-83135016-2017. Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім КО ТР 004/2011 және ГОСТ Р 52868 техникалық регламенттеріне сәйкес келеді.
- Металл науалар арқылы кабельдік трассаларды төсеудің ашық әдісі болашақта электрлік және төмен токты жүйеге техникалық қызмет көрсетуді және дамытуды жеңілдетеді.
- Құлыптың конструкциясы құбырлы (көлденең қимада дөңгелек) пішінге ие, оның өткір жиектері жоқ.
- Құлыптың құбырлы пішіні IEK науаларының беріктік сипаттамаларын айтарлықтай жақсартады.
- Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік жолды жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Материалдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Науа түрі | Перфорацияланбаған |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Материал | Болат |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Түсі | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Салмақ | бір метрге 1,32 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Штампталған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
| Массасы | 4 кг |
- Бағасы: 2 686 ₸/м

