Қақпақ арналған науа негізі 100 мм IEK

1 459,08 ₸/м
- Бар
- Коды:CLP1K-100-1
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Науаның қақпағы қажет болған жағдайда науаға салынған кабельді қорғау үшін қолданылады. Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
Құлып қақпақтары науаға және орнату керек-жарақтарына қосымша қысқыштарсыз қарапайым басу арқылы бекітіледі. Қақпақтағы құлып кабель жолын тігінен орнатқан кезде оны мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Ені: | 100 мм |
| Биіктігі: | 15 мм |
| Ұзындығы: | 3000 мм |
| Металдың қалыңдығы: | 0.7 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Монтаждау ені: | 100 мм |
| Бекіту тәсілі немесе түрі: | Бекіткіштерде |
| Материал: | Болат |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Мырышталған болат |
| Түсі: | Ашық сұр |
| Салмақ: | 0.76 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
- Бағасы: 1 459,08 ₸/м

