Серіппелі клемма КПИ 2В-1.5мм 17.5А сұр IEK

227 ₸
- Бар
- Коды:YZN11-001-K03
Сипаттамасы
Ыңғайлылықтың, сенімділіктің және әмбебаптылықтың үйлесімі арқасында 2в-1.5мм 17.5А IEK TPI терминалы әртүрлі жұмыс жағдайларында сенімді электр қосылымдарын жасау үшін тиімді шешім болып табылады.
-
Байланыстың сенімділігі:
Серіппелі механизм діріл немесе сыртқы әсерлер әсерінен контактінің үзілу мүмкіндігін азайта отырып, өткізгіштердің сенімді газ өткізбейтін байланысын қамтамасыз етеді. -
Монтаждаудың қарапайымдылығы:
Орнату үшін арнайы құрал қажет емес, бұл құрастыру процесін жылдамдатады және еңбекті азайтады. -
Шағын өлшемдер:
Терминал шағын өлшемдерге ие, бұл электрлік шкафтар мен тарату қораптарындағы орынды айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді. -
Жан-жақтылық:
Қимасы 1,5 мм2 дейінгі өткізгіштерді қосу үшін жарамды. Бір бұрымды сымдар үшін де, көп бұрымды сымдар үшін де пайдалануға болады. -
Қызмет көрсетудің қарапайымдылығы:
Қосылымдарға жылдам қол жеткізу қажет болған жағдайда сымдарға техникалық қызмет көрсетуді және ауыстыруды жеңілдетеді. -
Төзімділік:
Терминал тозуға, коррозияға және механикалық зақымға төзімді жоғары сапалы материалдардан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
ҚПИ терминалдарын қолдану:
-
Электр қалқанды қондырғылар:
Электрлік шкафтардағы, тарату қораптарындағы және басқару панелдеріндегі сымдарды қосу үшін қолданылады. -
Жарықтандыру жүйелері:
Олар ықшам өлшемдері мен орнатудың қарапайымдылығына байланысты жарықтандыру құрылғыларын қосу үшін қолданылады. -
Өнеркәсіптік объектілер:
Қосылыстардың сенімділігі мен сыртқы әсерлерге төзімділігі талап етілетін өнеркәсіптік қондырғыларда монтаждау үшін жарамды. -
Тұрғын және коммерциялық ғимараттар:
Үйлерде, кеңселерде және басқа ғимараттарда электр жүйелерін орнатуда қолданылады. -
Автоматтандыру жүйелері:
Контактілердің ықшамдылығы мен сенімділігі маңызды болатын басқару және автоматтандыру схемаларында қолданылады.
Номиналды қиманың өткізгіштерін кабель ұштарымен де, алдын ала дайындықсыз да қосуға болады.
Оқшаулағыш корпус агрессивті орта мен температураның әсеріне жоғары төзімділікке ие серпімді және соққыға төзімді отқа төзімді полиамидтен жасалған.
Қосымша керек-жарақтардың кең жиынтығы: тығындар, таңбалау тақталары, секіргіштер.



Техникалық сипаттамалар
| Ұштығы жоқ көп тармақты сымның қимасы | 1,5 мм2 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 0,2...2,5 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 0,2...1,5 мм2 |
| Номин ток In | 17.5 А |
| Номин құл кернеу | 500 Жылы |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Корпустың оқшаулау материалы | Басқалар |
| Жұмыс температурасы | -40...+85 °C |
| Материалды оқшаулаудың жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 4.2 мм |
| Ұзындығы | 49.3 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Түсі | Сұр |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Полюстер саны | 1 |
| Үлгі немесе орындау | Фазалық |
| Корпус материалы | Полиамид 6.6 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 4.2 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 60 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Максималды ток | 17.5 А |
| Максималды кернеу | 500 В |
- Бағасы: 227 ₸

