Портативті қуат розеткасы SSI-223 2P+PE 32A 200-250V IP44 IEK

1 519,56 ₸
- Бар
- Коды:PSR21-032-3
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат штепсельдік қосқыштары кабельдік қуат жүйесі бар жылжымалы электр жабдықтарымен және бір фазалы және үш фазалы стационарлық электр жабдықтарымен бірге үй ішінде және сыртында жұмыс істегенде таптырмас құрал болып табылады.
Құрылыс электр жабдықтары мен электр құралдарын, станоктарды және басқа да өнеркәсіптік жабдықтарды қосуға, тұрмыстық техника мен дүңгіршектерді электрмен жабдықтауға, қонақүйлерде, демалыс үйлерінде, лагерьлерде және т.б. пайдалануға жарамды.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қуат қосқыштарының ток өткізетін бөліктерін тасымалдайтын корпустар мен оқшаулағыш бөлшектер ыстыққа төзімді және өздігінен сөнетін материалдардан жасалған.
- Қақпақтар шаңның, ылғалдың коннекторға енуіне жол бермейді және мықтап бекітіледі.
- Серіппелер коррозиядан қорғалған.
- Механикалық және электротехникалық қосылыстар үшін қолданылатын бұрандалар өздігінен бұрап қалудан қорғалған.
- Ылғалды ортада пайдалану мүмкіндігі (IP44, IP54).
- Түрлі қималы кабель үшін арнайы тығыздаманың болуы.
Техникалық сипаттамалар
| МЭК ток | 32 А |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 200-250 жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 6,0 мм2 |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 500 Жылы |
| Байланыстар саны | 2P+PE (бір фазалы 3-өткізгіш) |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP44 |
| Жерге тұйықталған контактінің бағдары - сағаттың циферблаты бойынша | 6 сағ |
| Полюстер саны | 2 |
| Материал | Пластик |
| Түсті кодтау | Көк/көгілдір |
| Қосылу түрі | Бұрандалы терминал |
| Кабельді енгізу | Тығыздағыш гайка |
| Бұғаттаудың болуы | Бұғаттау жоқ |
| Пайдалану температурасы | -25...+40 °C |
| Кернеу сәйкес EN 60309-2 | Басқалар |
| Профиль - айырдың бұрышы | Тура./тура. |
| Қарулы күштер үшін орындау | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат қосқышының түрі | Розетка |
| Фазалар саны | 1 |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Корпус материалы | Термопластика |
| корпус пішіні | Дөңгелек |
| Орнату әдісі | Портативті |
| Портативті розетка | Иә |
| Номиналды ток күші | 32 А |
| Минималды жұмыс кернеуі | 200 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Корпустың түсі | Көк |
| Сымды енгізу | Тікелей |
| Байланыс формасы | Дөңгелек |
| Салмақ | 0.24 г |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сым өзектерін бекіту түрі | Бұрандалы |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Бейтарап | Жоқ |
| Қорғаныс қақпағы | Иә |
| Тығыздағыш сақина | Иә |
| Жерге қосу | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
- Бағасы: 1 519,56 ₸


