Жарықдиодты шамдардағы апаттық CCA1003 3 Вт 1,5 сағ екі жақты ШЫҒЫС-EXIT көрсеткі/сурет IEK

6 090 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LSSA0-1003-003-K03
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эвакуация кезінде шығу орындарын, қозғалыс бағыттарын, сондай-ақ әртүрлі ақпараттық мақсаттарды көрсетуге арналған.
МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-22 сәйкес келеді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Тұрақты жұмыс істейтін шамдар.
- Жұмыстық жарықтандыру режимі - 230В желіден.
- Авариялық жарықтандыру режимі - батареядан.
- Жарық көзі жарықдиодты сызғыш болып табылады.
- Шамның корпусы алюминий қорытпасынан жасалған.
- Реңктің материалы - шыны.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Шамның қуаты, Вт | 3.0 |
| Жарық ағыны, лм | 40 |
| Номин жұмыс уақыты, сағ | 1.5 |
| Батарея түрі | NiCD (никель-кадмий) батареясы |
| Аккумуляторлық батареяның сыйымдылығы, Ал с | 0.4 |
| Тану қашықтығы, м | 24 |
| Ұзындығы, мм | 363 |
| Ені, мм | 152 |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 23 |
| Авариялық режимдегі жарық ағыны, лм | 40 |
| Бақылау жабдығы | ТЕСТ түймесі |
| Электрмен жабдықтау түрі | Автономды (жеке аккумулятор) |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Қорғау сыныбы | I |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Сілтемелік ақпаратты орналастыру тәсілі | Басқалар |
| Жарықдиодтар саны | 6 |
| Жарық ағыны, лм | 40 |
| Сақтандырғыштың номиналды тогы, А | 1 |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Аккумулятор батареясының номиналды кернеуі, В | 1.2 |
| Батареяның максималды қызмет ету мерзімі, сағ | 24 |
| Пайдалану температурасы, °C | -10...40 |
| Салмағы, кг | 0.66 |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы | Жоқ |
| СӨЖ түрі | Д |
| Габариттік жарықтық, кд/м2 | 230 |
| Жарықты тарату класы | Б |
| Іске қосу тогы, А | 0,007 |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы, мкс | 35 |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Электрондық балласт |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 8 |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | 3.0 |
| Номиналды жұмыс уақыты, сағ | 1.5 |
| Тұтыну қуаты, Вт | 3.0 |
| Меңзердің немесе панельдің түрі | Бір-/екі жақты |
| Монтаждау түрі | Аспалы |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Шамның түрі | Екі жақты |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Мөлдір шыны (жарық өткізгіш.) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Көрсеткіш |
| Жарықтандыруды қолдану | Резервтік жарықтандыру, Қауіпсіздік жарығы, Эвакуациялық жарықтандыру |
| қуат алу түрі | аккумулятор, Желі |
| аккумулятор түрі | Ni-Cd |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 8 д. (дана) |
| Корпус материалы | Алюминий |
| шашыратқыш түрі | Мөлдір |
| шашыратқыштың түсі | Ақ |
| Жұмыс режимі | Ұзақ |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 3 Вт |
| Апаттық режимде жұмыс істеу уақыты | 1.5 сағат (сағ) |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | LED module |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Артқы жарық жақтарының саны | 2 |
| Жарық ағыны | 40 лм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| аккумуляторды зарядтау уақыты | 24 сағат (сағ) |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 363 мм |
| Биіктігі | 152 мм |
| Ені | 23 мм |
| Салмақ | 0.67 г |
| Қосымша жиынтық | |
| Пиктограмма | Жоқ |
| Қуат көзі | Жоқ |
- Бағасы: 6 090 ₸




